מי
אנחנו.

אנחנו מיזם ״סיסמה לכל תלמיד״ ואת המסע שלנו התחלנו לפני קצת יותר מעשר שנים כחברת אינטגרציה למערכות מחשוב מבוססות מיקרוסופט בארגונים, עם מחלקה לפיתוח תוכנה. בחלוף השנים הכפלנו את כמות כוח האדם שלנו, הרחבנו והעמקנו את תחומי הפעילות והמומחיות שלנו גם לעולמות מחשוב הענן, הפרודוקטיביות הארגונית ואבטחת המידע. 

את הניסיון והידע שצברנו בפיתוח ואינטגרציית מערכות, בהטמעת תשתיות ושירותי מיקרוסופט, באבטחת מידע מתקדמת ובהתאמת פתרונות יצירתיים לארגונים ועסקים בעלי דרישות וצרכים מגוונים, לקחנו ותרגמנו לעולם החינוך המתוקשב, הנמצא בתנופה מתמדת בשנים האחרונות.

"סיסמה לכל תלמיד״ היא שותפת זהב ותיקה של מיקרוסופט, בעלת ניסיון עשיר בהטמעת יישומי Office 365 בארגונים מובילים במשק הישראלי, בייעוץ 
ל-Change Management ואימוץ תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית בארגון, כמו גם בהדרכות וסדנאות לאנשי מחשוב ולמשתמשי קצה, בנושא שימוש נכון וממצה בכלי ה- Office המגוונים. 

בין לקוחותינו תמצאו חברות הייטק וסטארטאפים, חברות פיננסיות, ביטחוניות, נדל"ן ותעשיה, לצד חברות מוסדיות, רשויות מקומיות ומוסדות אקדמאים. 

טכנולוגיה

פדגוגיה

המיזם שלנו יצא אל הדרך במטרה להעניק לתלמידים ולסגלי ההוראה בבתי הספר את היכולת לרכוש מיומנויות למידה והוראה בעידן הסביבה הדיגיטלית המשתנה.  

EduIL בגרסתה העדכנית, בדומה למוצרי תוכנה ותיקים יותר מבית U-BTech, נולדה כמענה לצרכים ובקשות שעלו מהשטח, מהלקוחות שלנו. זיהינו את הצורך בפלטפורמה נוחה, נגישה ואוטומטית לקידום תהליכים של הוראה ולמידה שיתופית-מתוקשבת בבתי הספר, אשר יודעת "לדבר את השפה של משרד החינוך" – הזדהות אחידה, עמידה בתקני אבטחת מידע, ובעלת ערך מוסף לאגף החינוך ברשות המקומית ולבתי הספר – אתר תדמיתי, כלים להתנהלות פרודוקטיבית ויעילה. 

החיבור לטכנולוגיות Office 365 לחינוך של מיקרוסופט היה טבעי ומתבקש, לאור הניסיון הרב שלנו בהטמעה שלהן וההיכרות עם הערכים הרבים הטמונים בהן לעולמות החינוך. השילוב בין הכלים המתקדמים של Office למערכת שלנו, נועד לאפשר למורים ולתלמידים ליהנות מעולם שלם של אפשרויות חדשות, הפורץ את גבולות הכיתה המסורתית ומכין אותם להתמודדות עם אתגרי התעסוקה של המאה ה- 21. 

אנו שואפים לקבוע סטנדרט טכנולוגי גבוה במוסדות החינוך, המותאם לקצב בו משתנה הטכנולוגיה בעידן המידע וליכולות הקוגניטיביות והדיגיטליות של דור התלמידים והמורים החדש והדורות שיבואו אחריו. סטנדרט שיוביל בסופו של דבר לצמצום פערים טכנולוגיים ודיגיטליים במערכת החינוך בישראל.