איגרת להורים בפתחה של שנה”ל תש”פ

לקראת חזרתנו ללימודים אבקשכם לקרוא את המכתב עד סופו למרות ארכו על מנת שלכולנו תהיה שנת לימודים טובה יותר. נשמח שאת הכללים הכתובים במכתב זה תקראו עם ילדיכם והעבירו להם את התכנים החשובים שבו.

בבית החינוך שלנו יהיו השנה למעלה מ380 תלמידות כן ירבו ויפעלו בו 13 כיתות .

הגעה בזמן: יום הלימודים נפתח בשעה 00:8 בדיוק! אבקש בכל לשון של בקשה לסייע בכל דרך אפשרית לבנות להגיע בזמן לבית הספר .

עדיף שיהיו בביה”ס כבר ב7:55 לפחות .מורה תורנית מגיעה לביה”ס בשעה 7:45. אין אנו אחראים לתלמידות המגיעות קודם לשעה זו. יום הלימודים נפתח בתפילה.

הבאת ציוד: נבקש כי כל התלמידות יביאו את כל הציוד הנדרש בהתאם למערכת שתחולק בתחילת שנת הלימודים. שימו לב שבנותיכם מכינות מערכת ושיעורי בית כל יום, סייעו להם במעקב ובלמידה לקראת מבחנים. שותפות בעניין תסייע לילדתכם להתקדם בלמידה ולהצליח בע”ה.

קשר עם הצוות: כל צוות בית החינוך שלנו ישמח לעמוד אתכם בקשר ולסייע בכל הנדרש. הקשר היומיומי יתקיים דרך יומני התלמידים נא השתדלו לעיין בו ולהגיב לדברי המורות. מלבד זאת בתחילת השנה נחלק מידעון ובו מספרי הטלפונים וכתובות הדואר האלקטרוני של כל הצוות כך שתוכלו לעמוד איתם בקשר בכל עת ובכל עניין.

תלבושת אחידה: בבית ספרנו כל התלמידות מגיעים עם תלבושת אחידה .

חצאית -)לא סגורה בתחתיתה( המכסה את הברכיים גם בישיבה וללא שסע .גרביים- חובה לגרוב גרביים החופפות לחצאית ומכסות את הרגל כראוי .חולצה עם שרוול 4/3 חלקה בכל גוון עם סמל בית הספר. ניתן ללבוש עליונית חלקה.

שפה ראויה: בבית החינוך שלנו מקפידים על לשון נקייה ועל בית חינוך ללא אלימות. באם חלילה תלמידה תשתמש באלימות מילולית או פיזית היא תקבל מכתב ראשון להורים עם מדבקה ירוקה. באם תעשה זאת שוב תקבל מכתב להורים עם מדבקה צהובה ואילו ,חלילה, תגיע לפעם השלישית תורחק מבית החינוך שלנו ותוכל לחזור רק בליווי הוריה ועבודה שתקבל לעשות .

שמירת רכוש: בבית החינוך שלנו אנו מקפידים גם על שמירה על הרכוש. תלמידה שתחבל , חלילה, במזיד ברכוש בית הספר תאלץ לשלם כספית על החבלה.

יציאה משטח ביה”ס: חל איסור מוחלט לצאת משערי בית הספר לפני תום הלימודים. ולכן לא נאפשר כל יציאה למכולת או לכל מקום אחר . אין לשחרר את ילדיכם ללא סיבה מוצדקת מאד.

ארוחות: במסגרת שעות הלימודים מרבית התלמידות אוכלות שתי ארוחות במרבית הימים בבית הספר.  אנא דאגו להם לארוחות מזינות ובריאות. תלמידה הניזונה ממזון בריא מצליחה ללמוד טוב יותר .חשוב וכדאי לצייד את הבנות בבקבוק שתייה וכן מגבת לניגוב הידיים אחרי הנטילה. הקפידו לשים לב באילו ימים בתכם זקוקה לארוחת צהריים ודאגו לה לארוחה ולסכו”ם .לא נאפשר לתלמידות להתקשר הביתה כדי לבקש אוכל או כדי שילכו הביתה לקחת אוכל.


משמרות זה”ב: אנא הרגילו את ילדתכם לעבור במקום בו מוצבות משמרות הזה”ב למען ביטחונם.

היעדרויות: תלמיד הנעדר לעיתים קרובות מחסיר חומר לימודים רב ומחסיר רצף חינוכי בבית החינוך. נבקשכם לא להשאיר את ילדיכם בבית ללא סיבה מוצדקת. תלמיד שנעדר מתבקש להביא עמו בחזרתו מכתב מההורים המסביר את סיבת היעדרותו מבית החינוך.

ציוד אישי: נבקש לא לשלוח עם הילדים נגנים למיניהם וכן לא מכשירי פלאפון מכל סוג שהוא. )אם יש צורך קריטי- על הפלאפון להיות חבוי וכבוי- ניתן להדליקו רק מחוץ לשטח בית הספר(! 

אנו משתדלים שבית החינוך שלנו יהיה מקום שנעים לשהות בו חלק נכבד מהיום, מקום מעשיר מלמד ומאפשר מפגש חברתי באווירה נעימה וחיובית.

אני מאחלת לכולנו שנים נוספות ומבורכות בעשייה חינוכית להצלחת ילדינו. צמיחה והעצמה של כל אחת ואחד מהתלמידים.

ניתן להיות בקשר עם מנהלת בית הספר ומזכירות בית הספר דרך כתובת הדואר האלקטרוני:  ac@mhb.org.il הדואר נקרא מידי יום ואנו משתדלים לענות בצורה מידית ככל שניתן.  

 בעוד זמן קצר נפרסם את תשלומי ההורים לשנה זו. נבקשכם לשלם בהקדם לטובת ילדיכם!

 שמחים ומצפים, כולנו, צוות בית הספר, לקראת המפגש עם בנותיכן בפתחה של שנה חדשה.

 כשליחים שלכם מתפללים אנו שנשכיל להרבות את האור והחיוב היפה והמוצלח וכך בכוחות משותפים נראה בשמחת בנותינו לאורך ימים ושנים.

בתקווה לטוב,

איילת

וכל משפחת נעם מעלה התורה בנות

עוד באותו נושא

לוח חופשות

לוח חופשות ואירועים מיוחדים בשנתהלימודים התש”פ חופשת ראש השנה   – מערב ראש השנה שיחול ביום ראשון כ”טבאלול – ב’ בתשרי (29/9-1/10/2019). חזרה ללימודים ביום רביעי

קרא עוד »

כתיבת תגובה